Náš příběh

Spolu s architekty s DL.STUDIO a stavební firmou STATING jsme u nás v hradeckém AUPARKU chtěli vybudovat restauraci, která je moderní, útulná, s unikátním a krásným výhledem na Hradec Králové a hlavně opravdu italská. 

Když jsme v březnu 2020 otevřeli, ani ve snu by nás nenapadlo, co všechno máme před sebou. Už jeden týden po otevření jsme byli nuceni z důvodu opatření proti COVID-19 poprvé uzavřít.

To nebyla zrovna legrace v okamžiku, kdy bylo potřeba zaplatit kompletní stavbu interiéru a sklady jsme měli naplněné surovinami. Přes víkend jsme spustili e-shop a začali se učit rozvážet. V sortimentu nechyběla samozřejmě PIZZA a PASTA, ale překvapilo nás, jak hodně z vás si zvyklo objednávat pravidelně polední menu. Některá Vaše jména a adresy už známe všichni nazpaměť.

Vaše objednávky nám tehdy dodaly hodně sil a když se v létě rozvolnilo a otevřelo, měli jsme obrovskou radost, kolik z vás si k nám našlo cestu osobně. 

Při dalším podzimním uzavření restaurací jsme pak rozvoz ještě rozšířili a bojovali dál s nepřízní osudu. Abychom to všechno zvládli, potřebovali jsme si trochu uvolnit ruce, reagovat pružně na situaci a vaše požadavky. Z toho důvodu jsme se rozhodli spolupráci s řetězcem Pizza Coloseum ukončit a pokračovat dál na vlastní triko.

Nezměnili jsme ani majitele, ani úžasný tým našich zaměstnanců a ani chuť připravovat pro vás dál poctivou italskou kuchyni postavenou na originálních surovinách. Budeme teď ještě více rodinná, moderní a ještě více italská restaurace.