Náš příběh

Spolu s architekty s DL.STUDIO a stavební firmou STATING jsme u nás v hradeckém AUPARKU chtěli vybudovat restauraci, která je moderní, útulná, s unikátním a krásným výhledem na Hradec Králové a hlavně opravdu italská. 

Když jsme v březnu 2020 otevřeli, ani ve snu by nás nenapadlo, co všechno máme před sebou. Už jeden týden po otevření jsme byli nuceni z důvodu opatření proti COVID-19 poprvé uzavřít.

To nebyla zrovna legrace v okamžiku, kdy bylo potřeba zaplatit kompletní stavbu interiéru a sklady jsme měli naplněné surovinami. Přes víkend jsme spustili e-shop a začali se učit rozvážet. V sortimentu nechyběla samozřejmě PIZZA a PASTA, ale překvapilo nás, jak hodně z vás si zvyklo objednávat pravidelně polední menu. Některá Vaše jména a adresy už známe všichni nazpaměť.

Vaše objednávky nám tehdy dodaly hodně sil a když se v létě rozvolnilo a otevřelo, měli jsme obrovskou radost, kolik z vás si k nám našlo cestu osobně. 

Při dalším podzimním uzavření restaurací jsme pak rozvoz ještě rozšířili a bojovali dál s nepřízní osudu. Abychom to všechno zvládli, potřebovali jsme si trochu uvolnit ruce, reagovat pružně na situaci a vaše požadavky. Z toho důvodu jsme se rozhodli spolupráci s řetězcem Pizza Coloseum ukončit a pokračovat dál na vlastní triko.

Nezměnili jsme ani majitele, ani úžasný tým našich zaměstnanců a ani chuť připravovat pro vás dál poctivou italskou kuchyni postavenou na originálních surovinách. Budeme teď ještě více rodinná, moderní a ještě více italská restaurace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení